شنبه ۲۰ فروردین ۰۱

طراحي لوگو آرم و نشان تجاري در logoland

طراحي لوگو آرم و نشان تجاري در logoland

يكي از اصول اوليه و مهم برند سازي طراحي و ساخت لوگو يا نشان تجاري مي باشد كه از اين طريق مي توان به سريع ترين شكل ممكن اهداف، خدمات و محصولات برند خود را به مخاطب عرضه نموده و باعث ايجاد ارتباط بهتر با مشتري خود مي شود. طراحي لوگو ها بر حسب نياز و خواست شما در دو سبك مختلف انجام مي شود.

طراحي نشانه نوشتاري (لوگو تايپ يا مونو گرام)

نشان تصويري ( آرم )

 

طراحي و ساخت logo

ساخت لوگو حرفه اي يكي از اصول اوليه و مهم برند سازي مي باشد كه در سريع ترين شكل ممكن اهداف خدمات و محصولات هر برند را به مخاطب خود مي رساند . نشانه نوشتاري ، نشانه اي ميباشد كه صرفا به جاي استفاده از تصوير از كلمات ، حروف ها و نوشته ها استفاده ميشود و براي معرفي كردن يك روزنامه يا يك شركت به كار ميرود و به طور فشرده و مفيد يك هويت را نشان ميدهد.

بايد بدانيد سابقه ساخت لوگو به زمانهاي بسيار بسيار دور بر مي گردد، آنجا كه انسانهاي اوليه براي انتقال مفاهيم  مربوط به مثلا شكار در يك نقطه، علائمي را روي ديوار غارها ثبت مي كردند و هر كجا آن علامت ديده ميشد، مفهوم واحدي را به مخاطب و بيننده منتقل مي نمود.

ساخت لوگو حرفه اي logoland.com

ساخت لوگو و نشانه تصوير همانطور كه از نامش پيداست با استفاده از تصوير پيام خود را به بيننده منتقل مي كند. اين نوع از طراحي مي تواند به نوعي اولگو برداري از خود محصولات توليدي و يا اشكال انتزاعي و هندسي باشد .

در ساخت لوگو ها ممكن است از تكنيك هاي دوبعدي و سه بعدي استفاده شود كه هركدام با توجه به نوع فعاليت خود داراي جذابيت هاي خاص خود هستند.

 نمادين، سمبليك يا آيكنيك

طراحي لوگو با استفاده از سمبل ها و يا نمادهاي طبيعي در طبيعت

لوگو تايپ، آرم نوشتاري

لوگوي نوشتاري با نوع فونت اختصاصي و منحصر به فرد

لوگو تركيبي

تركيبي از نماد و متن كه نشان گر برند مورد نظر باشد

منبع : http://logoland.parsiblog.com/

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.